fbpx
Close

Juventus ei hoia end tagasi: Ronaldole ja Bonuccile tuleb veel lisa

Avatar

Chiellini-Dybala-Pjanic derbivõitu tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Juventuse legend, klubi juhtkonna aseesimees Pavel Nedved vihjas veel ühele suurekaliibrilisele ostule. Cristiano Ronaldo megalüke ja eksmängija, ülitähtsa kaitsetugitala Leonardo Bonucci tagasitoomine ei ole kõik, mida sellest suvest võib oodata.

Pärast Bonucci ametlikuks tegemist ütles Nedved selged sõnad: “See pole veel kõik, võime teha veel suuri oste.” Need sõnad leidsid enda koha ka Itaalia väljaande Tuttospordi esikaanel.

See suvi on olnud Itaalia meistri jaoks väga võimas, sest täiendust on leidnud iga liin. Väravsuule leiti Mattia Perin, kaitses on tagasi Bonucci, paremkaitses leiab end väga ründav Joao Cancelo, poolkaitses võtab koha sisse Ragnar Klavani endine klubikaaslane Emre Can ja ründeliinis on Douglas Costa (osteti Bayern Münchenilt välja) ja muidugi Cristiano Ronaldo.

Räägitud on ka Miralem Pjanici müügist, keda tahaks Barcelona ning müügist saadud raha eest soovitakse tagasi osta kas Paul Pogba või Lazio tõusev täht Sergej Milinkovic-Savic, ent need on olnud pigem kuulujutud.

scroll to top