fbpx
Close

Järjekordse liigatiitli võitnud Sterling: just selliste hetkede pärast liitusin Cityga

Avatar

Raheem Sterling. Foto: AP/Scanpix

Manchester City jätkas oma võitude seeriat, kui 38. mänguvoorus võeti pärast kaotusseisu jäämist võit Brightoni üle, kogudes hullumeelsed 98 punkti ja tõstes taas Premier League’i tiitli pea kohale. Pikk ja kurnav liigahooaeg sai lõppakordi ning ääreründaja Raheem Sterling tundis hetkest ülimat rõõmu.

“Olen lihtsalt õnnelik, see on just see põhjus, miks siia klubisse tulin, et võita tiitleid ning kogeda neid hetki. Meie peatreeneril on parim mentaliteet. Alati lähme võitma, see on lihtsalt viis, kuidas ta meid häälestab. Olen õnnelik, et saan siin õppida ja võita. Ta on suutnud mitu mängijat panna ühe positsiooni pärast võistlema, keegi ei tunne enda positsiooni kindlalt, aga igaüks on valmis oma võimalust ära kasutama, nagui Riyad [Mahrez] täna. Ta pole palju mänginud, aga teadsin, et ta skoorib täna,” kiitis Sterling peatreenerit Pep Guardiolat ja tiimikaaslast Mahrezi.

“Pärast rasket MM-i on nüüd seljataga suurepärane hooaeg. Loodetavasti olen järgmisel hooajal veel parem,” rääkis Inglismaa koondislane oma plaanidest.

scroll to top