Pealeht / Klubid / Itaalias väga kõrgetasemeliseks puurivahiks saanud Alisson on Liverpoolis teinud sammu edasi
Alisson. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Itaalias väga kõrgetasemeliseks puurivahiks saanud Alisson on Liverpoolis teinud sammu edasi

Suvel maailmarekordilise summa eest Liverpooliga liitunud ja Premier League’is 12 mänguvooruga seitsmes mängus puuri puhtana hoidnud kiiper Alisson andis mõista, et ta on napi nelja kuuga muutunud paremaks väravavahiks.

Nimelt on 47-aastane väravavahtide treener John Achterberg suutnud brasiillasest veelgi välja pigistada. “John on aidanud mul saada paremaks inimeseks ning teda armastatakse palavalt. John hoiab mind väga rahuliku ja lõdvestununa ning aitab mu nõrkusi tugevdada. Usun, et läbisaamine mängija ja treeneri vahel peab olema kui vahetuskaup, kus üksteist usaldatakse ning jagatakse mõtteid ning nõu. Oleme tiimina arenenud ning saan suurepäraselt ka teiste kiipritega läbi,” selgitas Alisson Liverpooli kodulehele.

Suvel saadeti Loris Karius Besiktasesse, ent teine number Simon Mignolet jäi. Belglasest on uue esinumbri sõnul palju abi. “Simon on viibinud Liverpoolis pikka aega ning ta on aidanud mul siinsega kohaneda. Samuti pean algkoosseisu koha nimel pingutama, ent see võistlus omavahel on sõbralik ja tervislik. Kõik võidavad,” rääkis ta.

popsport.ee

Vaata lisaks

Klopp raskest võidust: see on alles algus

Fulham pakkus Liverpoolile kõva lahingu, kui kunagi punasärki kandnud Ryan Babel kõigest 16 minutit enne …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga