fbpx
Close

Interi väravamasin jätab Itaalia ja siirdub Hispaaniasse või Pariisi?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Milano Interi ründejõu A & O ehk argentiinlane Mauro Icardi vihjas jaanuarikuus oma krüptilises Instagrami postituses, et võib klubist lahkuda. Postituses seisis: “Suuta hüvasti jätta on võime kasvada.”

Ilmselgelt tekitas see Milano Interi kohale paksud murepilved ning hiljem vahendas meedia, et Real Madrid on ründetuusaga eellepingu juba ära sõlminud. MM2018 järel pakib Icardi oma asjad ning suhtleb edaspidi emakeeles.

Chau Chau ??

A post shared by Mauro Icardi (@mauroicardi) on

Icardi agendiks pole superskeemik Mino Raiola või Jorge Mendes vaid… tema naine! Jep, Wanda Icardi tõmbab ründetuusa eest niite ning naine on andnud teada, et PSG ja Real Madrid on mehe vastu huvi tundnud ning pakkumised on oodatud.

Asja teeb põnevaks see, et Real otsib niikuinii endale ründajat, sest Karim Benzema ei löö ikkagi nii palju väravaid ning on isegi väga kaua juba Realis ära kestnud. PSG pakuks Icardi eest 40 miljonit ja vastu annaks endise Napoli väravamasina Edinson Cavani.

Icardi ise tahaks kindlasti Real Madridi eest pelada kui PSG, ent Wanda huvides on kindlasti Pariisi metropol ning moehõng, mis naist väga paelub.

Real Madridi 60 %, PSG 30 %.

scroll to top