fbpx
Close

Interi tegevdirektor: Eriksen pole suutnud kohaneda, aga peame olema kannatlikud

Avatar

Christian Eriksen. Foto: AP/Scanpix

Milano Interi tegevdirektor Giuseppe Marotta tunnistas, et Tottenham Hotspursist jaanuaris üle tulnud Christian Eriksenist on nad oodanud rohkem kui taanlane seni suutnud väljakul oma esitustega näidata.

Eriksen pallis Tottenhamis 2013. aastast alates, aga otsus talvel lahkuda polnud kuigi suur üllatus. Inglismaal Tottenhamiga polnud ühtegi karikat võidetud ja lisaks tabas klubi ka korralik kriis pärast möödunud hooaja Meistrite liiga finaali kaotust Liverpooli vastu. Peatreener Mauricio Pochettino asemele saabus sügisel Jose Mourinho ja kui näiteks Harry Kane’i puhul räägiti, et tema jäi paigale just Mourinho pärast, siis Eriksen valis teise tee. Seni on 28-aastane keskväljamees kümne Serie A mänguga korra skoorinud ja ühe hooaja eest teenib ta kümme miljonit eurot. Mõistagi on Interi poolelt soovitud veidi efektiivsemat Erikseni näha, kuid Marotta andis mõista, et nende kannatus veel katkenud pole.

“Ootused olid kõrged, aga välismaalt tulles saab selgelt tekkida raskusi kohanemisega. [Peatreener Antonio] Conte teeb endast kõik oleneva, et Eriksen saaks sisse sulanduda, aga meil peab olema kannatust ja mitte panema tema õlule liiga palju vastutust. Meeskond on hästi mänginud. Süsteemi muutmine tõi mõningaid ootamatuid hetki kaasa, aga kellelgi individuaalselt siin vastutust pole,” ütles Marotta Sky Sport Italia vahendusel.

Viimasel ajal on levinud jutud, et Torino Juventus tahab Fabio Paratici minema saata ning Marotta direktori ametisse tagasi tuua. See kuuldus olevat aga läbinisti vale. “Need on täielikud võltsuudised. Olen Interiga seotud ja õnnelik selle klubi heaks töötamisel. Olen kõrgelt motiveeritud, et täita selle klubi jaoks eesmärgid, millel on suurepärane ajalugu. Kannatust on vaja ja see on kõige raskem asi jalgpallis. Nõustun, et üks, mida vajame, on luua võitjamentaliteet, mida saavutad tulemustega. Suur eesmärk seda võistkonda tugevamaks saada on tuua võitjad juurde koos noorte talendikate mängijatega. Need võitjad on valmis mängijad praegusel hetkel.”

scroll to top