fbpx
Close

Inglismaa tippudega võistlev Juventus peaks Norra talendi eest 100 miljonit eurot välja käima

Avatar

Erling Braut Haaland. Foto: EPA/Scanpix

Austria tippklubi Salzburgi Red Bulli 19-aastane ründaja Erling Braut Haaland on mitmete Euroopa suurklubide huviorbiides, kelle seas väidetavalt ka Itaalia valitsev meister Torino Juventus. Sealne väljaanne Tuttosport väidab, et Haaland vahetaks klubi, kui tema eest saab Salzburg 100 miljonit eurot.

Noor Norra koondislane on käimasoleva hooajaga tõusnud jalgpallimaailmas üheks kõlavaimaks nimeks. Ta on erinevate sarjade peale osalenud 16 mängus ning löönud 22 väravat. Meistrite liiga alagrupis on tal kirjas kuus tabamust, millest kolm Genki, üks Liverpooli ja kaks Napoli vastu. Just viimasega on Salzburg teisipäeval uuesti ka vastamisi. Haalandi suurepärased esitused on äratanud mitmetes teistes klubides huvi, kuid Salzburgi spordidirektori Christoph Freundi sõnul ei saa mingist üleminekust veel rääkida.

“Viimaste nädalatega on nii palju mõttetust kirjutatud. See, mida ma olen juba lugenud, ajab mind naerma. Ma pole siiani veel ühegi klubiga rääkinud. Saan samuti öelda, et hetkel pole ühtegi pakkumist üleval talvise üleminekuakna sees. Järgmine samm igal juhul tuleb, sest Erling saab olema peatamatu,” ütles Freund.

Haaland on ise varasemalt öelnud: “Tahan olla parim. Olen kogu elu unistanud maailma parimate klubide eest mängimisest ning mulle meeldib eriti Inglise jalgpall.”

scroll to top