fbpx
Close

Inglismaa peatreener tahab belglasi võita, Belgia lootsi jaoks pole grupivõit prioriteediks

Avatar

Foto: AP/Scanpix

G-grupis on edasipääsejad selged ning Inglismaa ja Belgia peavad veel omavahel välja selgitama grupi võitja. Kui Inglismaa koondise peatreener Gareth Southgate on selgelt välja öelnud, et tahab alagrupi võita ning Belgiat alistada, siis belglaste loots Roberto Martinez oma koondiselt võitu ei nõua.

Mõlemad koondised soovivad vältida vigastusi ning mängukeelu ohus pallureid kollastest kaartidest eemale hoida, Martinez aga tunneb, et mäng Inglismaaga ei oma mingit tähtsust. “Hetkeseisuga oleme grupifaasist edasi ja see oligi meie prioriteediks. Inglismaa vastu tahame teha hea mängu, kuid me ei pea võitma,” selgitas hispaanlane mängueelsel pressikonverentsil.

“Meil on mängijaid, kellel on kollane kaart all. Ma ei usu, et peaksime neid väljakule panema, riskeerides kaheksandikfinaalist eemalejäämisega. Meie jaoks on kõige tähtsam anda igale pallurile parim ettevalmistus ja häälestus eelseisvaks kaheksandikfinaaliks. Kui suudame võita, on ka tore, ent tähtsaim on näha tiimi mängus edasiminekut,” ütles Martinez.

scroll to top