Inglismaa karikafinalistid selgunud: oodatud Manchesteri vastasseisust sai hoopis Londoni tippude mõõduvõtt

Inglismaa karika teises poolfinaalis pani Londoni Chelsea meeskond pühapäeval selgelt oma paremuse maksma ja alistas Manchester Unitedi 3:1.

Avapoolaeg möödus mitmete vigastusmomentidega ning kohtunik andis ohtralt lisaminuteid juurde. Neist 11. ehk 56. minutil sai Chelsea ka skoori avatud, kui Cesar Azpilicueta leidis värava eest Oliver Giroud’ üles ning prantslane suunas palli külma rahuga postide vahele.

46. minutil läks Chelsea juba 2:0 ette – Mason Mount sai palliga värava suunas purjetada ja oma ülesannete kõrgusel mitte olnud David de Gea ei suutnud pealelööki tõrjuda. 74. minutil saatis Marcos Alonso sarnaselt kohtumise avaväravale mänguvahendi trahvikasti ning sel korral oli Harry Maguire omaväravaga hakkama saanud. 85. minutil õnnestus Anthony Martialil teenida penalti välja, mille Bruno Fernandes ka realiseeris, kuid täit põnevus enam tagasi ei tulnud.

Manchester City üle laupäeval 2:1 võidu saanud Londoni Arsenal kohtub linnarivaali Chelseaga 1. augustil. Finaalmäng toimub sarnaselt poolfinaalidele Wembley staadionil ja pealtvaatajateta.