fbpx
Close

Huddersfieldi uus loots: ärge võrrelge mind eelmise peatreeneriga!

Avatar

Jan Siewert. Foto: Reuters/Scanpix

Huddersfieldi uueks peatreeneriks määratud Jan Siewert jagab eelmise juhendaja David Wagneriga õige mitut verstaposti – nimelt on mõlemad töötanud Dortmundi Borussias, on sakslased ning nende esimene töö Inglismaal oli just Huddersfield. Kõigest hoolimata palus Siewert, et teda ei võrreldaks Wagneriga.

36-aastane Siewert jättis Dortmundi duubli treenimisega hüvasti ning asus Premier League’i punast laternat väljalangemistsoonist päästma. “Muidugi on sarnasusi, aga kõige tähtsam on, et mina olen Jan Siewert ning ma teen asju omamoodi nagu David tegi omamoodi,” rääkis ta BBC-le. “Meid ei tasuks võrrelda, sest see pole võimalik,” ütles ta Wagneri kohta.

2021. aastani lepingu sõlminud sakslane näeb Huddersfieldis head väljakutset. “Olen alati teinud asju omamoodi ning mind ei saa Wagneriga võrrelda, sest tegemist on suurepärase peatreeneriga, kes koges Huddersfieldis palju õnnestumisi. Nüüd on minu roll siin ja see on uus peatükk, kus saan end proovile panna. Kõige tähtsam on, et mul oli Dortmundis võimalus töötada koos proffidega ning mul on kogemustepagas siin hakkama saamiseks olemas,” selgitas Siewert.

“Peame kõvasti vaeva nägema ja endast parima andma. Meil on veel 15 mängu jäänud ning anname endast kõik, et häid esitusi teha,” ütles ta. Siewerti debüüt on 29. jaanuaril, kui koduväljakul kohtutakse Evertoniga.

scroll to top