fbpx
Close

Hollandi tähtmängija agent: mulle kohe üldse ei meeldi, mis Unitedis toimub!

Avatar

-Donny van de Beek | Foto: AFP/Scanpix

Amsterdami Ajaxist 39 miljoni euro suuruse üleminekusumma eest Manchester Unitedisse siirdunud Donny van de Beeki olukord Inglismaal on mõneti murettekitav, sest 23-aastane keskväljamees pole osutunud algkoosseisu mängijaks. Selle üle avaldas rahulolematust ka tema agent Sjaak Swart.

Inglismaa liigakarika kohtumises Luton Towni vastu kuulus Van de Beek küll põhimeeste sekka, ent Premier League’is on Hollandi koondislane mõlema matši puhul jäänud pingile. Neist viimases, dramaatilises 3:2 võidumängus Brighton & Hove Albioniga, vahetati ta alles esimesel lisaminutil platsile.

“Vahetusmees, mulle ei meeldi see üldse. Ma ei suudaks endale otsa vaadata, kui vahetaksin ta vaid neljaks minutiks sisse. Selle asemel lasta pingil edasi istuda. Pean ütlema, et ta tegi veel kolm head asja. Penalti, millest tuli võiduvärav, tuli tema abiga. Normaalsuses oleksid nad pidanud 1:7 kaotama. Viis korda posti ja latt, Brighton… Neil on tore meeskond, aga see poleks pidanud Unitedi vastu juhtuma,” ütles Swart VoetbalPrimeur vahendusel.

Van de Beek on seni Unitedi ainus suvine ost olnud, kuigi pikalt on räägitud, et Dormtundi Borussiast tahetakse Jadon Sanchot. Unitedi peatreenerilt Ole Gunnar Solskjaerilt küsiti viimati, kas ta on sellise vähese aktiivsuse tõttu üleminekuturul pettunud, millele norralane vastas, et see on Van de Beeki osas solvav. “Arvan, et sul puudub veidi austust Donny suunas, kui ütled, et ta oli ainus, sest ta on ikkagi tippmängija, kes tugevdab meie meeskonda. Loomulikult peame endile keskenduma. Erinevatel klubidel tuleb lubada teha, mida iganes ja lasta neil tunda, et nad suudavad. Töötame kõvasti, et meil oleks konkurentsivõimeline meeskond. Kui meil on, millest rääkida, siis anname teile sellest teada,” sõnas Solskjaer ajakirjanikele.

scroll to top