fbpx
Close

Hispaania vutiekspert: Lopetegui oli Reali poolt üllatav valik

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Sky Sportsi kolumnist, Hispaania vutiekspert ja Barcelona klubiga häid suhteid omav Guillem Balague tõdes, et eile Real Madridi pukki määratud Julen Lopetegui oli klubi poolt üllatav valik ja palub fännidel selle käiguga rahul olla.

Lopetegui alustab oma esimest suurturniiri Hispaania koondise peatreenerina ning see jääb hetkeseisuga ka tema viimaseks, sest juulikuus võtab ta Reali juhtimise üle. Balague ütles Sky Sportsile, et pärast Mauricio Pochettino, Jürgen Kloppi ja Antonio Conte äraütlemisi polnud kellelgi aimugi, keda Real võib peatreeneriks määrata.

“Kui aus olla, siis ei Pochettino, Klopp ega Conte sobinud peatreeneriks erinevatel põhjustel: Pochettino ei saanud isegi selgelt oma soovi avaldada, sest Real ei soovinud Tottenhami omaniku Daniel Levyga läbirääkimisi alustada. Seejärel nad mõistsid, et Kloppil on Liverpooliga sügavam side ja tema ärarääkimine on võimatu ning Conte osas mõisteti, et tegemist pole Realile sobiva treeneriga,” võttis Balague asja kokku.

“Pärast seda kõike jäi ainult üle ennustada, kes võiks olla järgmine sihtmärk. Ja keegi ei osanud Lopeteguid pakkudagi, sest eeldati, et ta keskendub täielikult MM-ile, lisaks on tal ka koondisega siduv leping. Aga me räägime treenerist, kes on koondisega olnud 20 mängu kaotuseta ja kes teeb tiimiga head tööd. Juleni nime teatakse Hispaanias ning usun, et fännid on selle lükke üle õnnelikud,” ütles hispaanlane.

scroll to top