fbpx
Close

Higuain: tahaksin tulevikus mängida Premier League’is

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Kaks hooaega tagasi aegade kalleimaks argentiinlaseks tõusnud Gonzalo Higuain tõdes, et tahaks kunagi mängida Premier League’is, pidades Inglismaa meistriliigat maailma parimaks, kus iga kohtumine on vägagi meelelahutuslik.

Napolist Juventusesse üleminekut anunud Higuain läks Itaalia gigantidele maksma rekordilised 90 miljonit eurot ja ründaja on võitnud tiimiga kaks järjestikust meistritiitlit ja jõudnud korra Meistrite liiga finaali, kus küll argentiinlase eksklubile Real Madridile alla jäädi. “Ma olen Juventusega seotud ja keegi pole minuga seoses mingi üleminekuga ühendust võtnud,” selgitas Higuain ESPN-ile. “Kas ma aga tahaks Premier League’is mängida? Kindlasti – see on mäekõrguselt parim liiga maailmas ja iga kohtumine on meelelahutuslik. Ma tahaksin sellest osa võtta,” vastas ründaja Inglismaa meistriliigat puudutavale küsimusele.

Teemaks tuli ka Juventusest lahkunud vanameister Gianluigi Buffon, kes küll oma koondisega MM-ile ei reisi, sest Itaalia jäi suurturniirilt üllatuslikult välja. “Mul on olnud au temaga koos väljakul olla ja kuuluda tema sõprusringkonda. Tegemist on erakordse inimesega nii väljakul kui sellest eemal. Ta ütles, et hoiab MM-il pöialt just Argentinale.”

scroll to top