fbpx
Close

Hazardi mantlipärijaks tituleeritud endise Dortmundi imelapse teekond Chelseas on juba lõppemas?

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Käimasoleval aastal Saksamaa tippklubist Dortmundi Borussiast 64 miljoni euro eest Londoni Chelseasse siirdunud USA koondise ääreründaja Christian Pulisic on vähese mänguaja üle vägagi nördinud ning andnud alust küsimustele, et mees võib talvise üleminekuakna sees koguni klubi vahetada.

21-aastane Pulisic sõlmis Chelseaga lepingu juba jaanuari alguses ning hooaja lõpuni pallis ta Dortmundis. Talendikas USA koondislases nähti isegi otsest asendust Madridi Reali lahkunud Eden Hazardile, aga suvel vahetus Chelseas peatreener, kui Maurizio Sarri siirdus Torino Juventuse etteotsa ning ameti võttis Siniste juures üle klubi üks legendaarsemaid mängumehi Frank Lampard. Tuntud inglase käe all pole Pulisic kuigi palju pildis olnud, kui on viimasest viiest mängust käinud väljakul vaid ühes. Ameeriklane peab mänguaja nimel konkureerima Pedro, Williani, Mason Mounti ja Callum Hudson-Odoiga ning siiani pole õnnestunud tal Lampardi esimeste valikute sekka tõusta.

“Muidugi on see väga frustreeriv, kuid jätkan kõvasti töötamist, sest tahan mängida. Lampard on öelnud, et tuleb teha tööd edasi – pean treeningutel rohkem vaeva nägema, et taas algkoosseisu pääseda. Teadsin, et tulla siia saab olema raske katsumus. Tahan olla osa meeskonnast ning aidata mänge võita. Minu peamine eesmärk on mängida võimalikult palju, tahan olla väljakul. Pean jätkama õppimist,” ütles pettunud Pulisic pärast Chelsea 2:0 võitu Brighton & Hove Albioni üle, milles ta kuulus küll vahetusmeestepingile, kuid platsile ei pääsenud.

scroll to top