fbpx
Close

“Harry Kane on ainus Tottenhami mängija, kes Liverpooli koosseisu mahuks”

Avatar

Foto: Focus Images/Scanpix

Kuus hooaega Liverpooli esindanud ja oma karjääri alguses 1970-1972 perioodil ka Tottenham Hotspuri hingekirja kuulunud Graeme Souness usub, et vaatamata Tottenhami praegusele liidripositsioonile Premier League’is on nende meeskonnas Harry Kane ainus mängija, kes suudaks oma kvaliteedi poolest Liverpooli ridadesse mahtuda.

Tottenham on käimasoleval hooajal suurepärast minekut näidanud. Kui augustis aset leidnud Premier League’i avavoorus saadi Evertonilt 0:1 lüüa, siis edasi on suudetud kaotust vältida ja teenitud on seitse võitu ning neli viiki. Viimati anti eduseis käest Crystal Palace’i vastu ja tulemuseks jäi 1:1. Sama skooriga lõppes ka valitseva meistri Liverpooli matš Fulhamiga. Parema väravate vahega on Tottenham hetkel Liverpooli edestamas ning kummagi meeskonna puhul tasemevahest justkui rääkida ei saa, aga 67-aastane Souness on teistsugusel arvamusel.

“Liverpool on igas mõttes tõeline tipp ja Tottenhamil on selleni veel pikk maa minna. Ainus Tottenhami mängija, kes Liverpooli praegusesse rivistusse pääseks, oleks Harry Kane, sest Sadio Mane suudab teha kõike seda, mida Heung-Min Son – ta läheks sinuga sõtta kaasa,” ütles Souness The Times’i vahendusel antud intervjuus.

“Mourinho väärib tunnustust, kuidas ta on Tottenhami mängima pannud. Ta vaatas peale, mis tal kasutada on ja ütles: “Selline on viis, kuidas nendest mängijatest tuua parim esile ning saada tulemusi.” Ta kas saab klubilt pikaajalise toetuse ja saab nautida veidi õnne üleminekuturul, et samm edasi teha nagu Chelsea ajal, seda ütleb aeg. Kõik sõltub sellest, kuidas nad suurtes mängudes tegutsevad. Seda saab olema raske jälgida, aga fännid võtavad selle lühikeses perspektiiviks omaks, kui see toob edu. Kaks liigakarika võitu 29 aasta jooksul pole suure klubi jaoks piisav,” lisas Souness.

scroll to top