fbpx
Close

Guardiola väravateta viigist: hea tulemus, hoidsime nende ründekolmikut vaka all

Avatar

Pep Guardiola ja Riyad Mahrez. Foto: Reuters/Scanpix

Pikisilmi oodatud madin Anfieldil Liverpooli ja Manchester City vahel lõppes ootamatult väravateta viigiga, kuid võinuks lõpetada City 15 aasta pikkuse võidupõua Liverpooli koduplatsil, ent Riyad Mahrezi penalti maandus tribüünil. Kõigest hoolimata jäi Pep Guardiola mänguga rahule ning ei teinud alžeerlase eksimusest suurt numbrit.

“Hoidsime nende kontrarünnakuid ohjes ning Liverpooli ründetrio oli meil käpa all. Meie kaitseliin oli väga hea ning saime kenasti rünnakut üles ehitada, aga siiski ei suutnud nendest häid võimalusi luua. Aga olen tulemusega rahul,” sõnas hispaanlane mängujärgselt. “Püüdsime võita ning hoidsime Anfieldil väravasuu puhtana, mis on päris eriline saavutus. Meil oli oma võimalus ning üritasime enda mängu mängida.”

Võimaluse all mõtles ta Virgil Van Dijki taklamise tagajärjel määratud penalti, mida läks väljavahetatud Sergio Agüero puudumise tõttu lööma just Mahrez. ‘Pooli kiiper Alisson arvas ära küll nurga, kuid seegi oli liigne liigutus, kuna ääreründaja kihutas nahkkera täiest jõust üle värava.

“Tal oli julgust ja mune minna ja lüüa seda penaltit. Trennis lööb ta perfektseid penalteid ja vahel juhtub selliseid asju. Muidu lööb Agüero, aga ta oli selleks hetkeks välja vahetatud. Läinud hooajal kaotasime siin, nüüd viigistasime – äkki järgmisel võidame,” ei teinud Pep eksimusest suurt numbrit.

scroll to top