fbpx
Close

Guardiola: oleme juba meistrid. Miks peame Tottenhami ja Evertoniga üldse mängima?

Avatar

Pep Guardiola koos abitreeneri Mikel Artetaga. Foto: Imago/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola esines viimasel pressikonverentsil vägagi bravuurika sõnavõtuga, mis puudutas Premier League’i võitmist sel hooajal.

“Kahe või kolme kuu eest olime kõigist võistlussarjadest konkurentsist väljas. Meil polnud mingit võimalust meistriks saada ega Meistrite liigasse kvalifitseeruda. Oleme nüüd valmis ja võib-olla ei peaks me enam Premier League’is ühtegi mängu pidama, sest oleme juba meistrid. Ma ei saa aru, miks peame Tottenhamiga ja seejärel Evertoniga mängima? Ma ei saa sellest aru, sest oleme juba meistrid,” tõstatas Guardiola sarkastilise küsimuse.

Edasi jätkas hispaanlane aga tõsisemal toonil: “Mõistan, miks inimesed räägivad sellest, aga miski pole igavene ega ideaalne. Lihtsalt seepärast, et varasemalt tulime meistriks, ei tähenda see, et teeme seda ka tulevikus. Peame keskenduma järgmisele mängule. Olen alati oma treenerikarjääri jooksul meeskondadega selliselt mõelnud ja rääkinud ning praegune pole erand.”

“Liverpool jääb üheks parimaks meeskonnaks, mida olen oma elu jooksul näinud ja mis suutis uskumatu 68 mängu pikkuse seeria teha, kui oli koduplatsil kaotuseta. Nad hävitasid, võitsid suurelt, võitsid viimastel minutitel – kolm hooaega ainsagi kaotuseta. Järsku sa ei tea miks, aga kolm kaotust järjest. Kas arvate, et meiega see ei saa juhtuda? Loomulikult saab. See saab juhtuda nädalaga ning sa võid koheselt kolm või neli mängu kaotada pärast võiduseeriat,” lisas Guardiola.

50 punktiga tabeliliider olev ja lähimast konkurendist Manchester Unitedist ka mängu vähem pidanud City kohtub laupäeval Tottenham Hotspuriga. Neli päeva hiljem on vastaseks Everton.

scroll to top