fbpx
Close

Guardiola lubas Sterlingule õppetunni anda, Pogba rikkus Mourinho plaanid ära

Avatar

Manchesteri peatreenerid. Foto: Reuters/Scanpix

Manchesteri derbi tõi võidu Cityle ja käristas vahe linnarivaalidega 12 punktile. Kaotuseta jätkavad sinisärgid on tabeliliidrid ja nende hoog ei paista raugevat. Läinud hooaja parima mängija Kevin de Bruyneta saadi Unitedi vastu suurepäraselt hakkama, kuid võiduka peatreeneri Pep Guardiola jaoks jäi üks olukord siiski hinge kriipima.

Mängu lõpus nurgalipu juurde aega venitama läinud Raheem Sterling hakkas ebaviisakalt trikitama. “Mulle meeldis, kuidas Raheem mängis ja palli hoidis. See oli parem kui kaitsmine, aga ta tegi asju, mida saaksime vältida. Aga ta on noor ning kindlasti veel areneb,” nentis Pep.

Jose Mourinho jaoks oli nädalavahetus pingeline, sest reedel treeningu pooleli jätnud poolkaitsja Paul Pogba osas polnud teada, kas prantslane saab mängida või mitte. Lõpuks ikkagi jäi mees kohtumisest sootuks eemale ja tema asemel võttis koha sisse Marouane Fellaini, keda ta mängitas täismängu, aga liiga vara – vigastuspausilt naasnud belglane vajanuks sujuvamat sisseelamisperioodi.

“Muidugi me igatsesime teda ning see muutis meie plaani märgatavalt, pidin Fellainit tema asemel mängitama ning Marouane polnud valmis täismängu mängima. Ta oli küll väga hea, aga füüsis ei jõudnud järgi. Kujutage ette seda mängu, kus ta tulnuks viimaseks 20-ks minutiks platsile,” selgitas Mourinho probleemi.

scroll to top