fbpx
Close

Guardiola lepingupikendusest ära öelnud Sane’st: olen väga pettunud

Avatar

Leroy Sane. Foto: Imago/Scanpix

Manchester City sakslasest ääreründaja Leroy Sane’ jätkamine Inglismaal paistab peagi lõppevat. Müncheni Bayern on juba pikemat aega huvi üles näidanud ja nüüd on lisaks välja tulnud, et Sane on mitmel korral City poolt pakutud uue lepingu tagasi lükanud.

Goal.com-i teatel on Sane siirdumas 60 miljoni euro eest Bayerni ridadesse. Sellest summast 11 miljonit eurot moodustavad erinevad boonused ja City suutis välja kaubelda ka kümneprotsendilise üleminekutasu, kui Sane peaks kunagi tulevikus Bayernist edasi müüdama.

Sane’l on Cityga lepingust veel üks aasta jäänud alles ning kuuldavasti on ta kolmapäeval Münchenisse minemas, et läbida meditsiiniline ülevaatus ja sõlmida viie aasta pikkune leping. 2016. aastal Schalkest 52 miljoni euro eest ostetud ääreründaja sel hooajal enam City särki selga ei tõmbaks, kuigi mõned mängud on veel Premier League’is jäänud, Inglismaa karikasarjas ollakse poolfinaalis ja Meistrite liigas ollakse lähedal pääsule veerandfinaali.

“Ma olen väga pettunud. Kui teeme pakkumise, siis teeme seda seepärast, et tahame teda jätta. Tal on eriline omadus, mida on raske mujalt leida. Püüdsime enne vigastust ja lõikust. Samuti peale seda ja ta lükkas pakkumise tagasi. Tal on teised soovid ja ma mõistan seda, aga tahame mängijaid, kes tahavad meeskonna heaks olla pühendunud ja täita meie eesmärke. Armastan teda väga. Ta on imeline mängija ja mul pole midagi tema vastu. Ta tahab aga teist seiklust,” ütles City peatreener Pep Guardiola Sane’ olukorra kohta.

Sane oli eelmisel suvel üleminekule vägagi lähedal, kuid augustis Inglismaa superkarika ehk Community Shield’i finaalis saadud raske põlvevigastus jättis ta talveni platsilt eemale, mis omakorda tõmbas ka Bayerni hoogu veidi tagasi ost ära vormistada. Aastavahetuse perioodi jooksul Bayerniga kokkuleppele ei jõutud ja klubi juhid tõid korduvalt välja, et City küsib liiga kõrget hinda. Kuna koroonaviirusest tingitud paus tuli samuti peale, siis on nüüdseks Sane liigagi pikka aega mängupraktikata olnud. Pärast eelmise aasta augustit sai ta hiljuti platsile 5:0 võidumängus Burnley vastu ning sedagi kõigest kümneks minutiks.

scroll to top