fbpx
Close

Guardiola City 2:1 võidust Watfordi üle: tegime enda elu ise keeruliseks

Avatar

Pep Guardiola ja Riyad Mahrez. Foto: Reuters/Scanpix

Kuigi Manchester City võttis teisipäevaõhtuses matšis Watfordi vastu kohustuslikud kolm silma ja Leroy Sane ning Riyad Mahrez skoorisid, siis peatreener Pep Guardiola polnud esitusega täielikult rahul. Nimelt tekitas üheväravaline eduseis siiski närvilisust ning ei pakkunud kindlustunnet.

“Meil oli mitu võimalust mäng ära otsustada ja lüüa kolmas või neljas, aga eksisime. Avapoolajal oli neil üks suurepärane šanss, meil aga rohkem. Pärast 2:0 eduseisu seadmist oli meil kolm-neli väravavõimalust ning kontrollisime mängu. Siis hakkasime palle kaotama ning pakkusime neile kandikul võimalust mängu tagasi tulla. Ning muidu kui lüüakse üks tagasi, siis hakkadki kannatama,” rääkis Pep mängujärgselt.

Premier League’is niimoodi teha ei saa, oli katalaan kindel. “Siin liigas tuleb lüüa sellises olukorras veel kolmaski värav ja me ei teinud nii. Just seetõttu me lõppfaasis kannatasimegi. Muidu tegime hea esituse, olime agressiivsed ja võitsime palju duelle. Nende kiiper Ben Foster tegi õige mitu suurepärast tõrjet, hoides neid mängus,” selgitas peatreener. “Nüüd peame pead ja jalgu puhkama, et laupäevaseks matšiks Chelsea vastu juba valmis olla. Teame, et Stamford Bridge’il on kõigil raske pallida.”

scroll to top