fbpx
Close

Giroud: Chelseal on peaaegu võimatu Bayern konkurentsist välja lülitada

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Chelsea ründemees Oliver Giroud tunnistas pärast teisipäeval toimunud Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängu Müncheni Bayerni vastu, mis 0:3 kaotati, et sellest paarist ise edasi minna näib äärmiselt keeruline ülesanne olevat.

“See saab olema peaaegu võimatu. Peame sinna minema ja uskuma, et suudame väravaid lüüa. Kunagi ei tea. Nemad lõid siin kolm ja me peame minema sinna ning lööma kolm, ilma et ise laseksime endale värava lüüa. Ma ei tee nalja. Seega pole meil midagi kaotada. Võib-olla mängime oma mängu rohkema vabadusega. Nad on suurte kogemustega meeskond. Kui olin väljakul, siis tundsin, kuidas neil käis kõik nii sujuvalt. Nad on koos mänginud juba pikka aega ja nad mõistavad teineteist hästi. Nad mängisid väga hästi ja sa pead seda tunnustama, aga sa ei saa oma pead norus hoida ja peame võimalikult ruttu tagasi pildile pääsema,” rääkis 33-aastane Giroud.

“Bayern oli parem meeskond ja muidugi on tunne tühine. Peame edasi liikuma ja keskenduma sellele, mis järgmisena ees ootab, kuigi esimesel poolajal oleksime saanud paremad olla, sest meil tekkisid võimalused värava löömiseks. Aga kui lased endale nelja minuti jooksul kaks väravat lüüa, siis psühholoogiliselt on raske tagasi tulla ja mängu pööre tuua. Nad tegid väga hea mängu ja neil on väga hea meeskond,” lisas prantslane.

scroll to top