fbpx
Close

Firmino usub, et Liverpool suudab kahele suurtiitlile konkureerida

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Suvel üle 200 miljoni euro kulutanud Liverpool on teinud tiimi taseme osas võimsa sammu edasi ning Premier League’is püsitakse pärast 11 mänguvooru kaotuseta. Tipuründaja Roberto Firmino usub, et nüüd on tema tiimil piisavalt tulejõudu, et Manchester Cityga kahel suurel rindel konkureerida.

Läinud hooajal võitis City ülivõimsalt Premier League’i, tehes ka punktirekordi ning Liverpool jäi kolmandaks, ent Meistrite liigas tehti Cityle tuul alla ja jõuti finaali. Nüüd eeldab brasiillane veelgi võimsamat hooaega. “Meil on tiim, mis suudab mõlemas sarjas tiitlile mängida. Läinud hooajal jõudsime Meistrite liigas finaali ja tegime hea hooaja ka Premier League’is, kuigi City suutis hooaja alguses vahe sisse teha ning ei lubanud kellelgi järgi jõuda,” rääkis ta Goalile.

Firmino ütles, et Alissoni, Fabinho ja Xherdan Shaqiri täiendused olid need, mis tegid tiimi pea täiuslikuks, võimaldades mitmel rindel täie hooga panna. “Hooaeg on alles algfaasis ning tiim on teinud häid esitusi. Meie rünnak oli läinud hooajal ülivõimas ja see on arusaadav, et tänavu oodatakse meilt juba enam. Nüüd vaadatakse Liverpooli kui tiimi, kes pakub väärt vutti ja lööb palju väravaid,” kiitis ta tiimi.

scroll to top