fbpx
Close

“Firmino sobiks Unitedisse ideaalselt, aga nad ei saa teda kunagi Liverpoolist kätte”

Avatar

Roberto Firmino tähistamas. Foto: Imago/Sportimage/Scanpix

Aastatel 2003-2005 Manchester Unitedit esindanud kamerunlasest poolkaitsja Eric Djemba-Djemba sõnul lahendaks tema endise koduklubi ründeosakonnas valitseva probleemi Robert Firmino palkamine, kuigi see on praktiliselt võimatu, sest brasiillane kuulub Unitedi suure rivaali Liverpooli ridadesse.

United hankis jaanuari lõpus ründesse küll 31-aastase Odion Ighalo, aga pikemas perspektiivis vajatakse nooremat ning ka potentsiaalikamat mängumeest. Räägitud on Dortmundi Borussiat esindavast Jadon Sanchost ja ka Tottenham Hotspuri esiründajast Harry Kane’ist. Kummagi Inglismaa koondislase hind on küllaltki pirakas, aga paljude ekspertide arvates tasuks ost end ära. Djemba-Djemba usub, et ideaalis võiks püüda liigakonkurendi Liverpooli ridadest tuua ära 28-aastane Firmino.

“Tahaksin seal näha kedagi, kes suudab väravaid lüüa, suudab kõik teised mängu tuua ja tunneb liigat. Kahjuks arvan, et ideaalne ründaja Unitedile on Liverpoolis. Roberto Firmino oleks ideaalne ründaja sinna, aga nad ei saa teda kunagi kätte. Kui United oli valmis nii palju maksma Anthony Martiali eest, siis kindlasti peaksid nad 100 miljonit naela kulutama Harry Kane’i peale. Ta oleks seda väärt. Kaitses sooviksin näha [Napoli keskkaitsjat] Kalidou Koulibalyt. Arvan, et ta avaldaks meeskonnale väga suurt mõju,” rääkis 39-aastane Djemba-Djemba BettingApps.com vahendusel.

Unitedi puhul on viimastel nädalatel räägitud ka Aston Villa võtmemängijast Jack Grealishist. Djemba-Djemba sõnul ei annaks 24-aastane ründava suunitlusega keskväljamees võistkonnale midagi juurde, kuna palju paremad mehed on juba ees. “Mu arvates on Bruno Fernandes ja Paul Pogba mõlemad palju paremad kui tema. Seega liituks ta vahetusmehena. Tal oleks raskusi Marcus Rashfordist, Martialist või Mason Greenwoodist enne platsile pääseda, kuid kindlasti oleks ta hea täiendus. Palju tähtsam on tuua maailmaklassist ründaja.”

scroll to top