fbpx
Close

Evertoni juhendaja tunneb, et suvised ostud hakkavad pead tõstma

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Everton tegi suvel õige mitu nimekat täiendust ning peatreener Marco Silva usub, et lõpuks hakkavad nii Lucas Digne kui Yerry Mina enda tõelist taset näitama.

Keskkaitsja Mina avas oma väravaarve 5:1 võidumängus Burnley üle ning äärekaitsja Digne kõmmutas Joe Harti seljataha lausa kaks väravat, lõpetades viie mängu pikkuse võiduta seeria. Peatreener rõhutas, et ei kahelnud pallurite kvaliteedis ja võimekuses kordagi ning Digne esitus avaldas talle sügavat muljet.

“Lucas on fantastiline professionaal ning jalgpallur, kes töötab alati ambitsioonikalt. Ta on tõeline võitja, kes tahab ka trennis olla parim, mitte ainult palliplatsil,” iseloomustas ta prantslast. “Me ei kahelnud tema oskustes hetkegi ning eeldan temast rohkemgi, sest näen, et Digne võib veelgi paremaks muutuda,” rõõmustas Silva hea ostu üle.

Barcelonast liitunud Mina sai samuti peatreenerilt kiita. “Yerry tegi Burnley vastu väga hea matši. Tema debüüt Chelsea vastu oli samuti väga hea ning debüüt Premier League’is pole kunagi kerge. Tema aga sai hakkama. Probleem on hetkel tema keeleoskuses – kaitsjad ning kiiprid peavad omavahel pidevalt suhtlema ja ta näeb inglise keelega õppimisega kurja vaeva,” selgitas juhendaja olukorda.

scroll to top