fbpx
Close

Entusiastlik Ancelotti: lähme Juventuselt liigatiitlit võtma

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Real Madridi ja AC Milaniga Meistrite liiga võitnud Carlo Ancelotti võtab uuel hooajal üle Serie A teise koha tiimi Napoli. Itaallane andis mõista, et prioriteediks on liigatiitli võitmine, mida pole viimased 28 aastat suudetud.

Kodumaalt pikki aastaid eemal olnud Ancelotti jõudis pärast AC Milani väisata Real Madridi, Chelsea, PSG ja Bayern Müncheni toole, kuni jõudis tagasi Itaaliasse. Endine Roma ja AC Milani pallur tõdes, et on uuest töökohast väga elevil.

“Olen väga õnnelik, et naasen kodumaale ning võtan üle Itaalia ühe parima tiimi. Eesmärgiks on võita liigatiitel, mida pole 28 aasta jooksul suudetud. Oleme valmis avama uue peatüki Itaalia jalgpallis ning see väljakutse tekitab elevust,” seisis treeneri ametlikul kodulehel.

Legendaarne treener andis teada, et valis Napoli Itaalia koondise ja erinevate Aasia ja Euroopa klubide üle, sest soovib viia klubi liigatiitlini ja teha klubi ajalugu ka Meistrite liigas ehk jõuda vähemalt veerandfinaali. Ancelotti treeneritiimi tuleb ka tema poeg Davide ja naise poeg Mino Fulco.

scroll to top