Pealeht / Inglismaa / Endine Inglismaa koondise peatreener pidas Arsenali taktikat rumalaks
Foto: AFP/Scanpix

Endine Inglismaa koondise peatreener pidas Arsenali taktikat rumalaks

Inglismaa koondist ühe korra juhendanud Sam Allardyce kritiseeris Arsenali peatreeneri Unai Emery taktikat, mis tõi neile 0:2 kaotuse Manchester City vastu. Allardyce pidas taktikat rumalaks, vihjates nüansile, et Arsenal proovis City vastu alustada rünnakut lühikeste söötudega.

Raheem Sterlingu ja Bernardo Silva tabamustest avavoorus teenitud võidu võtnud City peatreener Pep Guardiola jäi oma hoolealustega rahule, Emery nägi oma tiimi esituses positiivseid noote. Allardyce aga tundis, et Emeryle tuleks veidi õpetussõnu jagada.

“See kaotus jääb peatreeneri hingele. Ära palu oma mängijatelt pallida City vastu nii, nagu ei tohiks. City pressib meeletult ja sa üritad alustada rünnakut lühikese sööduga?,” imestas Allardyce. “Isegi Arsenali fännid rõõmustasid, kui pall jõudis ole keskjoone. Sa ei saa survestada oma mängijaid mängima ainult ühe taktika järgi. Siin riigis need asjad nii ei käi,” oli Allardyce Talksportile rääkides konkreetne.

 

saleapp.ee

Vaata lisaks

Manchester United tahaks üleminekuakna sulgumist tagasi augusti lõppu lükata

Sel suvel esmakordselt enne liigahooaja algust lukku läinud suvine üleminekuaken polnud Manchester Unitedile meeltmööda ning …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga