fbpx
Close

Emery ei teagi, kas Özil käis Londoni derbit üldse vaatamas

Avatar

Mesut Özil. Foto: AFP/Scanpix

Arsenal võttis enda suurima palgasaaja Mesut Özili abita väärt 4:2 võitu Tottenhami üle, näidates teisel poolajal tõelist iseloomu ja tulles kaotusseisust välja, lüües linnarivaalidele kolm vastuseta väravat. See kõik leidis aset ilma staari Özilita, kes jäi väidetavalt seljavigastuse tõttu eemale.

Arsenali allikate andmetel vaevas sakslast seljaspasm ning säärane vigastus segas teda juba 7. oktoobril Fulhami vastu, millest ta eemale jäi. Nüüd oli number kümme särki kandev pallur eemal nii Euroopa liiga raames Ukrainasse lennanud tiimist kui ka Tottenhami vastu.

Arsenali juhendaja Unai Emery ütles Özili vigastuse kohta, et tal on seljavalu ning pole teadlik, millal ta selle sai. Samuti, kui uuriti, kas mängija käis enda tiimi esitust Emiratesil üldse vaatamas, polnud peatreener sellest teadlik. “Me oleme nüüd mõtetega Manchesteri juures. Teame, et tuleb väga raske mäng, ent valmistame end parimail viisil ette ja teeme võimalikult hea esituse. See on meile suur väljakutse,” oli Emery juba mõtetega kolmapäevasel mängul.

scroll to top