Pealeht / Klubid / Arsenal / Emery ei teagi, kas Özil käis Londoni derbit üldse vaatamas
Mesut Özil. Foto: AFP/Scanpix

Emery ei teagi, kas Özil käis Londoni derbit üldse vaatamas

Arsenal võttis enda suurima palgasaaja Mesut Özili abita väärt 4:2 võitu Tottenhami üle, näidates teisel poolajal tõelist iseloomu ja tulles kaotusseisust välja, lüües linnarivaalidele kolm vastuseta väravat. See kõik leidis aset ilma staari Özilita, kes jäi väidetavalt seljavigastuse tõttu eemale.

Arsenali allikate andmetel vaevas sakslast seljaspasm ning säärane vigastus segas teda juba 7. oktoobril Fulhami vastu, millest ta eemale jäi. Nüüd oli number kümme särki kandev pallur eemal nii Euroopa liiga raames Ukrainasse lennanud tiimist kui ka Tottenhami vastu.

Arsenali juhendaja Unai Emery ütles Özili vigastuse kohta, et tal on seljavalu ning pole teadlik, millal ta selle sai. Samuti, kui uuriti, kas mängija käis enda tiimi esitust Emiratesil üldse vaatamas, polnud peatreener sellest teadlik. “Me oleme nüüd mõtetega Manchesteri juures. Teame, et tuleb väga raske mäng, ent valmistame end parimail viisil ette ja teeme võimalikult hea esituse. See on meile suur väljakutse,” oli Emery juba mõtetega kolmapäevasel mängul.

Vaata lisaks

Premier League’i õhuvõitluste kuningas hoiatas videokorduste kasutuselevõtu eest

Inglismaa koondise keskkaitsja Harry Maguire kiitis videokorduste rakendamise ideed, ent tõi välja, et sellega kaasnevad …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga