El Clasico oma parimas mahlas: Ronaldo ja Messi skoorisid, viibutati punast kaarti ja nähti nelja väravat

Barcelona ja Real Madridi vaheline vastasseis ehk El Clasico lepiti 2:2 viiki – Cristiano Ronaldo lõi Madridi esimene, Lionel Messi teise värava. Barcelona kaotusteta seeria sai jätku ja 98 000 pealtvaataja ees näidati võitluslikku jalgpalli.

Juba kümnendal minutil leidis Sergi Roberto mõõdetud tsenderdus Luis Suareze ning uruguailane lõi palli otse õhust tagumisse nurka. Kuid kodutiimi edu ei kestnud kaua, sest Toni Kroosi, Karim Benzema ja Cristiano Ronaldo kombinatsioon päädis portugallase väravaga. Enne poolajavilet oli intsident Marcelo ja Sergio Roberto vahel, kus kerges kähmluses tegi Barcelona pallur löögiliigutuse – seejärel kukkus Marcelo pikali, hoidis näost kinni ja hispaanlane saadeti väljakult minema.

Teisel poolajal näitas Barcelona iseloomu ja kümnekesi pandi Real korraliku surve alla: see kandis ka vilja, kui Messi näitas oma tavapärast taset ehk keerutas palli ülitäpselt posti kõrvale, Nou Camp hullus ja seis oli 2:1. Aga Gareth Bale’i oivaline pallitabamus jättis Marc-Andre ter Stegeni võimetuks, kui nahkkera maandus ristnurgas.

See oli viimaseks El Clasicoks Barcelona legendile Andres Iniestale, kes vahetati teisel poolajal Paulinho vastu välja ning teenis publikult meeletu aplausi.