fbpx
Close

Egiptuse ebajumal läheb Meistrite liiga poolfinaalis oma ekstiimi kollitama

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Me kõik teame, mida teisipäeva õhtust oodata. Meistrite liiga poolfinaal Liverpooli ja AS Roma vahel on üllatuslik vastasseis, mida veel kuu aega tagasi ei osanud keegi oodata. Ka Liverpooli väravamasin Mohamed Salah mitte. Eriti seetõttu, et vastaseks on talle armsaks saanud eksklubi AS Roma.

Suvel viisaka 40 miljoni euroga klubi vahetud Salah polnud kunagi löönud hooajaga üle 20 värava. Sel hooajal on kirjas juba kaks korda rohkem ja Liverpool näeb 40 miljonilist ostu kui megainvesteeringut: Salah juhib Premier League’i väravaküttide edetabelit väravamasina Harry Kane’i ees ning suurtes mängudes on egiptlane alati kohal, skoorides marutähtsaid väravaid – veerandfinaalis sai seda mõlemas mängus tunda ka Manchester City.

Nüüd ollakse Meistrite liiga poolfinaalis ja seekord tuleb tal tõdeda, et skoorimine tekitaks temas kahetisi tundeid. Kaks hooaega AS Romas tegid temast armastatud palluri ning Salah ei taha roomlasi nutma ajada, kui kukutab nad Meistrite liigast välja, lõpetades selle suure unistuse, mis tärkas korduskohtumises Barcelona vastu.

Aga avamängust Liverpoolis. Optibeti meelst on Ragnar Klavani koduklubi selge favoriit ning jääb kerge alahindamise maik Rooma tiimi suhtes: Liverpooli võidu korral raha 1,5-kordselt, Roma triumfi korral aga lausa 5,75-kordselt tagasi!

Liverpool oskab väravaid lüüa ning Roma pole sel hooajal olnud võõrsil just kindlus ise: Donetski Šahtjoril lasti endale lüüa kaks, Barcelonal neli väravat. Liverpooli ründeliini puhul võtaks kuldse kesktee ja usuks kolme väravat. Optibet maksab kolme värava puhul raha veidi rohkem kui kolmekordselt tagasi.

 

 

scroll to top