fbpx
Close

EELVAADE: Solskjaer paljastas, millist taktikat ta Tottenhami vastu ei kasuta

Avatar

Paul Pogba ja Anthony Martial. Foto: Imago/Scanpix

Manchester Unitedi ajutise peatreenerina kõik viis matši võitnud Ole Gunnar Solskjaeri ootab nüüd ees tõsine katsumus – võit Tottenhami üle teeks temast klubi suurejoonelise ajaloo võimsaima alguse teinud peatreeneri ja saadaks signaali klubi juhtkonnale, kuid raske vastasseis Spursiga annab talle kindlasti mõtteainet ning maailmale aimu, millist jalgpalli võime Unitedi puhul raskete vastaste osas oodata.

Üks asi on kindel – üleliia ründavat vutti me vooru keskses kohtumises ei näe. “Kui mängid hea tiimi vastu, peab kaitsma. Sa pead teenima õiguse võtta võit – niimoodi see asi jalgpallis käib. Me ei lähe pea ees ja naiivselt ründama, kuid Manchester United on alati olnud ründava vuti viljeleja. Peame mängu ründama ning võitma selleks, et neist mingi hetk tabelis mööda minema. Peame võtma kolm punkti,” rääkis Solskjaer enda ootustest ja plaanidest.

“Wembleyl mängimine on eriline sündmus, see muudab mängijad paremaks. Loodame, et näeme Manchester Unitedi särke kandvaid mängijaid näitamas oma parimat taset,” oli norralane suure mängu eel elevil.

Suure mängu eel on elevil ka Optibet, kes usub, et Tottenham on selles vastasseisus selge favoriit – kodutiimi võidu korral saad panustades raha 2.06-kordselt tagasi.

Suure tõenäosusega näeme väravatesadu, sest viimase viie matšiga on Spurs skoorinud keskmiselt 3.2 väravat, United kolm väravat mängus. Kui näeme rohkem kui nelja väravat, saad raha 2,41-kordselt tagasi.

Kõik koefitsiendid suurele mängule leiad SIIT.

scroll to top