fbpx
Close

Arsenali vastu võiduvärava löönud West Hami kangelane: tiimikaaslased on pidevalt öelnud, et löö ikka peale

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Arsenal on Unai Emery käe all halvimas seisus, sest pärast kaotust West Hamile on nüüd jäädud kaks järjestikust mängu vastasele alla. Mängu ainsa värava löönud keskkaitsja Declan Rice oli mängujärgselt joovastuses ning ei suutnud oma elu tähtsaimat päeva üldse uskuda.

19-aastane Rice lõi West Hami särgis oma esimese värava, kui trahvikastist sai ta palli kenasti esimesse ristnurka keerutatud. “Tiimikaaslased on mulle pidevalt öelnud, et löö ikka peale ka. Ma olen püüdnud viimasel ajal jõuda rohkem vastaste trahvikasti ning olin ülikurb, kui avapoolajal ei suutnud pealöögi väravasse löödud,” rääkis ta mängujärgselt Sky Sportsile.

Arsenali kapten Laurent Koscielny nentis, et tiim läks viimasel ründekolmandikul liiga põlema ning kaotati rahulikkus. “Pidanuksime külma pead hoidma, ent otsisime seda otsustavat söötu või lööki. Pidanuksime palliga puhtamalt mängima, aga andsime neile väike šansi ja nad karistasid kohe ära,” ütles prantslane.

Järgmisena kohtub Arsenal kodus Chelseaga. “Teame, mida tegema peame. Valmistume selle tähtsa tiimi jaoks terve nädala ette,” lisas Koscielny.

scroll to top