fbpx
Close

EELVAADE: Kas Mourinho pigistab kivist vee välja või muutub vutimaailma naerualuseks?

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester Unitedi nigelat hooaega oleme korduvalt maininud ning selle põhjuseid mahukamas artiklis ka lahanud, mida saab lugeda SIIT. Nädala sees sai Liverpool võimsa seljavõidu Napoli üle, kui 1:0 skooriga ning Alissoni megatõrje abil edeneti Meistrite liiga kaheksandikfinaali. Ka United edenes grupifaasist edasi, ent erinevalt ‘Poolist, alistuti mannetu mängupildi ja lohaka kaitsetöö tõttu Valenciale, jättes grupivõidu võtmata.

Mängu eel on nii Jürgen Klopp kui Jose Mourinho saanud sõna üksteise vaadete kohta, kui fookuses oli küsimus – kas tiitlid on treeneri edukuse määrajaks või mitte. Klopp pole nõus ja hindab tehtud tööd ja mängupilti, Mourinho aga finaali võite.

Omavahel on Premier League’is kohtutud neli korda ja saldoks on kolm viiki ning üks võit, seegi Mourinhole, kui märtsikuus lõi United Old Traffordil kolm väravat, nendest kaks Liverpooli võrku ja võttis 2:1 võidu. Poole aastaga on muutunud õige palju ning toonane United ja Liverpool pole enam need – üks on liikunud üles-, teine allamäge. 

16 mänguvooruga on vahe paisunud lausa 16 punkti peale ning Kloppi tiim püsib liigas ainsana kaotuseta. Hetkel tehakse hooaja parimat algust ning fännid usuvad ülimalt kaua oodatud liigatiitli võitmisesse, vähemalt tunnevad selle šanssi.

Kodus palliv Liverpool on Anfieldil ülimalt võimas ning tiimi ründeäss Mohamed Salah tunneb end seal staadionil kui kala vees. Egiptlase puutest sündis Napoli mängu ainus värav ning mees on suurepärases hoos, lüües viimase kahe mänguga lausa neli väravat. 

Optibet pakub Salah’ värava puhul 1,73-kordset tagasimakset ning Fantasy Premier League’i suurim punktitooja on enda läinud hooaja hoo taas leidnud. Tasub meelde tuletada, et Liverpool on saanud oma kaitseliini korda, lastes 16 vooruga endale lüüa vaid kuus väravat, United aga 20 tükki rohkem! 

Võime näha väravatesadu, ent United on sel hooajal alati tõestanud, et suurte vastastega pallides suudetakse end kokku võtta ja klubi nime mittemäärivat esitust teha. 

Tutvu Optibeti koefitsientidega SIIN!

scroll to top