fbpx
Close

De Bruyne Kompany peatreenerikarjääri kohutavast algusest: paljud tahavad näha tema läbikukkumist

Avatar

Pep Guardiola ja Kevin de Bruyne. Foto: Reuters/Scanpix

Manchester City legend Vincent Kompany võttis sel suvel endale uue rolli, kui Premier League’i tiitlikaitsjate leerist lahkudes asus lapsepõlveklubi Anderlechti mängivaks treeneriks. Kohutav algus on sundinud belglast peatreenerirollist loobuma ning keskenduma ainult mängimisele.

City keskväljamootor Kevin de Bruyne pole konarliku alguse üle sugugi üllatunud. “Ta on olnud peatreener kaks kuud, mida te siis ootasite? Et ta tuleb ja võidab iga mängu? Jalgpall ei käi nii. Usun, et paljud tahavad näha tema läbikukkumist, kuid teades Vinnyt, siis teda ilmselt see kriitika ei huvita,” sõnas ta oma koondisekaaslase kohta.

Kuid De Bruyne’i sõnul naudib Kompany oma uut rolli täiel rinnal. “Oleme mõned korrad suhelnud ning ta naudib uut tööd. Vaatasin mõnda nende mängu – nad mängivad kenasti, kuid hetkel pole neil puhast ründajat ning arvan, et tal ei olegi kerge töö. Hooaja alguses oli umbes viiskümmend mängijat, siis lasi pooltel minna ning võttis kümme uut asemele. Väga keeruline on hakata uuele tiimile oma filosoofiat tutvustama,” selgitas pallivõlur Sky Sportsile.

scroll to top