fbpx
Close

Chelseat kriis ei heiduta: Portugali tippklubist plaanitakse tuua Mehhiko koondislane

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Koroonaviirusest tingitud jalgpallipaus on enamikke klubisid majanduslikult raskesse seisu pannud ja usutakse, et suvise üleminekuakna sees tavapäraseid suuri tehinguid sel korral näha ei saa. Londoni Chelsea on aga vastupidist tõestamas, kui Porto meeskonnast kavatsetakse tuua Mehhiko koondislane Jesus Corona.

27-aastase mängumehe eest, kes suudab tegutseda nii paremal äärel kui ka äärekaitses, tuleb tasuda hinnanguliselt 30 miljonit eurot. Kuuldavasti soovib Chelsea peatreener Frank Lampard veelgi uusi mängijaid juurde tuua, kuid Corona agent Matias Bunge kinnitas, et tema klient on tõepoolest Chelsea huviorbiidis olevate mängumeeste seas. Selgust pole siiski veel selles osas, kas Coronast saab Chelsea esimene ost kahe hooaja vahel.

“Ühel hetkel rääkisime Chelsea osapooltega. Ma ei saa hetkel öelda, kas ta (Corona) on valik A, B või C. Praegu on üleminek veel pigem kuulujuttude tasandil. Peame veidi veel ootama, et asjad edasi liiguksid ja liigad taas alustaksid. Seejärel saame näha, millised on edasised sammud, sest üleminekuturg on mõnes mõttes peatunud. Tema lepingut on veel kahe aasta jagu alles. Portugali kõrgliigas tehtud silmapaistvate ja kõrgetasemeliste esitustega on ta paljudes klubides huvi äratanud, aga praeguses viirusest tingitud olukorras on kõik veidi aeglustunud. Üleminekud on karantiinis,” ütles Bunge Medio Tiempo vahendusel.

“Praegune väljaostuklausel on Coronal 30 miljonit eurot. Siit edasi saame hakata vaatama, kuidas asjad hakkavad kulgema. Siiani on ta olnud mitmeid hooaegu Portos asendamatu lüli ja jälgime, kuidas see lõpeb. Oleme rääkinud mitmete meeskondadega Inglismaal, Hispaanias ja Saksamaal. Samas tavaliselt sellisel ajal on arutelud küll muutumas laiapõhjalisemaks, kuid praegu on sealsed liigad naasmas või pole olnud võimelised veel jätkuma. Kõik meeskonnad näevad, mis toimub müükidega või palkamistega. Seega sellest hetkest alates tiirleb pall kontorites,” lisas Bunge.

scroll to top