fbpx
Close

Chelsea väravavaht tahab Hispaaniasse naasta

Avatar

Willy Caballero. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Aastatel 2014-2017 Manchester Cityt esindanud ja seejärel Londoni Chelsea ridadesse siirdunud argentiinlasest väravavaht Willy Caballero ütles Diario AS-i vahendusel, et sooviks enne karjääri lõppu Hispaania kõrgliigas veel mängida.

Enne Inglismaale tulekut kuulus ta 2004-2011 Elche meeskonda ja 2011-2014 pallis ta Malagas. Septembris 38-aastaseks saanud Caballero on hetkel Chelsea teine valik Kepa Arrizabalaga järel ning tema jutu põhjal võib tänavune hooaeg tal seal ka viimaseks jääda.

“Mul pole plaanis Argentinasse tagasi minna, sest tunnen, et olen justkui Euroopa mängija. Tahaksin Hispaaniasse naasta. Elche või Malaga on loomulikult valikud, kuid küsimus pole ainult selles, mida ma tahan, vaid mida klubid tahavad ja millistel tingimustel saaks midagi juhtuda. Hetkel olen Chelsea mängija ja saab näha, mis juunis toimuma hakkab. Olen 38-aastane, aga tunnen, et olen heas vormis ja igati valmis jätkama heal tasemel mängimist,” rääkis tuntud kodumaa klubis Boca Juniorsis 18 aasta eest karjääri alustanud Caballero.

scroll to top