fbpx
Close

Chelsea tunneb Napoli äärekaitsja vastu palavat huvi, AC Milan uurib Liverpooli poolkaitsja kohta

Avatar

Fabinho (kõige kõrgemal). Foto: Zumapress.com/Scanpix

Juba suvel Napoli äärekaitsja Elseid Hysaj vastu huvi tundnud Chelsea pole oma soovi maha matnud ning albaanlane on Maurizio Sarri nimekirjas kõrgel kohal. Hysaj on klubiga uue lepingu sõlmimise osas kõhklev, kuna mees on langenud paremkaitsja kohalt pingipoisiks.

Läinud nädalal ütles mängija agent Mario Giuffredi, et kaaluvad lepingu uuendamist, kuid Carlo Ancelotti käe all on põhimeheks tõusnud hoopis noor Kevin Malcuit. “Nagu näete, siis Napoli mängitab peamiselt Malcuiti ning mu kliendi vastu tuntakse huvi. Need, kes väidavad, et Chelsea pole huvi tundnud, nendel on valeinfo. Hysaj saaks Premier League’is hästi hakkama ning mitmed suurtiimid hoiavad tal silma peal,” rääkis agent Radio CRC-le. Agendi meelest pole mängija mitte 50 miljonit, vaid 60 miljonit eurot.

Liverpool soetas suvel endale 45 miljoni euro eest poolkaitsja Fabinho, kes tegi oma Premier League’i debüüdi alles üheksandas mänguvoorus. Põhjus lihtne – Jürgen Klopp ei tundnud, et mängija on uue liiga ja tiimiga piisavalt kohanenud. Metro andmetel uurib mängija kohta AC Milan, kes võivad teda talvel laenulepingu alusel Itaaliasse meelitada.

Milan on liigas viiendal kohal ja liidrile Juventusele kaotatakse 13 punktiga, samuti on surve all peatreener Gennaro Gattuso. Surve all on ka suvel laenule tulnud Chelsea poolkaitsja, Fabinhole Monaco päevilt tuttav Tiemoue Bakayoko, kes on alustanud vaid kolmes mängus algkoosseisus.

scroll to top