fbpx
Close

Chelsea toimetab: poolkaitsja napsati Manchester City nina alt, City maruvihane

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

Pärast peatreeneri Antonio Conte vallandamist on Chelseas hakanud juhtuma: uus peatreener Maurizio Sarri on end sisse seadmas ning põhikoosseisu on täiendatud mitu kuud Manchester City radaril piiksunud poolkaitsja Jorginhoga.

Brasiilia juurtega itaallane jätkab oma koostööd Sarriga, vahetades Napoli särgi Chelsea vastu umbes 50 miljoni euro eest, sõlmides klubiga viie-aastase lepingu ja hakkab kandma särginumbrit 5. “Ta on üks tahetumaid poolkaitsjaid Euroopas ning temast saab meie tiimi tähtis lüli. Jorginho on näidanud oma kvaliteeti Sarri all mängides ning oleme veendunud, et poolkaitsja toob Stamford Bridge’ile palju edu ja võite,” seisid klubi direktori Maria Granovskaja sõnad ametlikus pressiteates klubi kodulehel.

26-aastane on näidanud oskuslikku võimet siduda kaitsemäng ja ründeliin, dikteerides tempot ja juhtides mängu. Läinud hooajal ei teinud ükski mängija Euroopa tippliigas rohkem pallipuuteid minuti jooksul kui tema.

Manchester City on aga maruvihane. Nad süüdistavad Napolit Jorginho survestamises liituda Chelseaga ning panid ta sundseisu: kui Chelseasse ei lähe, siis mängid Napolis kuni lepingu lõpuni ehk kaks hooaega, seisis Inglismaa spordiaajkirjaniku Jack Gaughani Twitteri säutsus.

scroll to top