fbpx
Close

Chelsea kaitsja kinnitas, et meeskonnas on üks mängija, kes ei pea algkoosseisu koha eest võitlema

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Chelsea keskkaitsja Antonio Rüdiger kinnitas pärast Euroopa liiga võitu Vidi üle, et nende tiimis peavad kõik võitlema algkoosseisu koha pärast. Erandina on aga üks pallur, kes selle pärast sugugi muretsema ei pea.

Nimelt arvab Rüdiger, et Eden Hazard on lihtsalt nii hea, et ta ei pea pingile istutamise pärast põdema. Kuigi Euroopa liiga mängus oli belglane pingil, siis põhjuseks oli vaid puhkuse andmine eelseisvaks Premier League’i kohtumiseks Southamptoni vastu.

Siiski pidi belglane sekkuma 54. minutil, kuna seis oli viigis, ent seekord sai Chelsea päästjaks Alvaro Morata, kelle võiduvärav järjekordsed kolm punkti tabelisse tõi. “Igaüks peab enda koha pärast võitlema,” ütles Rüdiger mängujärgselt. “Iga mehe koht on ohus, kui Hazard välja arvata. Ma olen surmkindel, et tema seepärast muretsema ei pea. Ta on meile kõigile eeskujuks,” kiitis Saksamaa koondislane oma tiimikaaslast.

Chelseal seisab pärast Southamptoniga ees kohtumine kriisi piiril vaevleva Manchester Unitediga. “Euroopa liiga kohtumise võit annab meile hea tunde liigamänguks ning selle võitmine valmistab meid ette otsese konkurendi Manchester Unitedi vastu. See on alati üks suur vastasseis ning peame selleks valmis olema,” sõnas keskkaitsja.

scroll to top