fbpx
Close

Chelsea’ endine väravavaht: Rüdiger ei vääri meeskonnas kohta

Avatar

Foto: Imago/Scanpix

Suure osa mängijakarjäärist Middlesbroughs ja Fulhamis veetnud, kuid kahel hooajal ka Londoni Chelsea’sse kuulunud austraallasest endine väravavaht Mark Schwarzer arvas, et Saksamaa koondise keskkaitsja Antonio Rüdiger pole piisavalt hea, et Chelseas mängida.

“Olen väga üllatunud, et Rüdiger on tagasi, sest ma ei arva, et ta oleks sedavõrd hea kaitsja. Ta pole piisavalt hea, et Chelsea’ eest mängida. Arvan, et tal on olnud piisavalt võimalusi enda tõestamiseks. Jah, eelmisel hooajal või hooaeg enne seda oli tal palju probleeme vigastustega, aga arvan, et Kurt Zouma koos Thiago Silvaga on parim kombinatsioon. Mõned nädalad tagasi nad näitasid, kui head nad on,” rääkis 48-aastane Schwarzer Stadium Astro vahendusel antud intervjuus.

“Neil saab mingil hetkel olema väike vormilangus, kuid ma üritaksin seda hoida lihtsana ja mängida vastavalt vormile. Arvan, et Andreas Christensen on hea mängija varuks. Fikayo Tomori samuti, kui mängitada teda enne Rüdigeri. Olen üllatunud, et Tomori on täiesti kõrvale jäetud.”

23-aastase Tomori puhul on seejuures õhus üleminek Itaalia kõrgliiga liidri AC Milani ridadesse. “Kui ta läheb sinna laenule, siis potentsiaalselt on ka väljaostuklausel võimalik. AC Milan palkab ta selle variandiga. Ta on hea noor mängija. Ta teeb küll vigu, aga õpib endiselt ja tal on potentsiaali saamaks väga heaks keskpoolkaitsjaks,” lisas Schwarzer.

scroll to top