fbpx
Close

Buffon kohtuniku kohta: sul on südame asemel prügikast

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Real Madridi vastu viimasel minutil kahtlase penalti kinkinud Juventus jäi kohtuniku otsuse tõttu ilma lisaajast ning kukkus Meistrite liigast välja. Otsuse peale kurjustanud kapten Gianluigi Buffon sai reageeringu eest punase kaardi ning otsustas välja öelda, mida ta vilemehest arvab.

“See oli vaid kümnendik penaltist,” ütles kapten Mediaset Premiumile. “Tean, mida kohtunik nägi ning see oli kaheldav olukord. Ja kaheldavas olukorras, eriti 93. mänguminutil, ei anta sellise asja eest penaltit. Eriti veel seisus, kus meie ei saanud avamängus selget penaltit ja nüüd tehti neile selline kingitus,” ei hoidnud Buffon end tagasi.

“Tiim andis endast kõik, kuid inimene ei saa hävitada teiste unistusi, kui sellise tagasituleku lõpuhetkedel on kaheldav olukord. Ilmselgelt ei saa tal olla rinnus südant, vaid seal on prügikast. Ja pealegi, kui kohtunikul pole iseloomu, et sellist mängu sellisel staadionil vilistada, siis äkki peaksid istuma tribüünil, vaatama mängu koos oma naise ja lastega, jooma oma Sprite’i ja näkse krõbistama,” lajatas 40-aastane vanameister kohtuniku Michael Oliveri suunas.

 

“Real Madrid vääris edasipääsu. Soovin neile parimat ning mul on alati olnud au nende vastu mängida, kuid objektiivselt öeldes ma tunnen, et väärisime täna lisaaega.”

 

scroll to top