fbpx
Close

Bonucci läheb Juventusesse, Higuain AC Milani?

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Läinud suvel Itaalia ning üldist vutimaailma šokeerinud üleminek võib muutuda pea olematuks, kui Leonardo Bonucci naasmine Juventusesse on tõusnud päevakorda. Aasta tagasi 40 miljoni euro eest AC Milaniga liitunud Itaalia koondise keskkaitsja soovib klubist lahkuda ning mõtleb Juventuse peale.

Viimasel ajal on Bonuccit seostatud ka PSG-ga, sest tema hea sõber ning endine tiimikaaslane Gianluigi Buffon lahkus pärast 17 aastat Juventuses veedetud aega just Prantsusmaa meistrite ridadesse. 31-aastane keskkaitsja pole AC Milanis veedetud ajaga rahul ning Gazzetta dello Sporti andmetel uuris itaallane juba jaanuarikuus võimalust, kuidas Juventusesse naasta.

Bonucci lahkus Juventusest peatreeneri Massimiliano Allegri pärast, kellega tekkisid lahkhelid. Nüüd on erimeelsused seljatatud. Kui Bonucci siirduks Juvesse, siis vastupidises suunas leiaks endale uue klubi müüki pandud Gonzalo Higuain. Higuain ei soovi küll klubist lahkuda, ent Cristiano Ronaldo toomine Juventusesse ei jätaks argentiinlasele eriti palju mänguaega.

scroll to top