fbpx
Close

Bayerni kaitsja: ma pole ammu nii nõrka Real Madridi näinud

Avatar

Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Kuigi Bayern München kaotas Meistrite liiga poolfinaali avakohtumises kodus Real Madridile, tõdes Baierimaa kaitsja Nicklas Süle, et tiitlikaitsja oli üllatavalt nõrk.

1:2 kaotusmängus oli Bayernil kamaluga võimalusi, ent pärast Joshua Kimmichi geniaalsust ei suutnud kodutiim palli väravasse toimetada. “Meil oli mitmeid suurepäraseid võimalusi skoorimiseks,” ütles peatreener Jupp Heynckes Kickerile. “See Real Madrid on vägagi haavatav. Me peame järgmises mängus olema tugeva tapjainstinktiga,” muljetas Thomas Müller. “Seda mängu on väga raske meenutada ja seedida, sest meil olid nii reaalsed võimalused skoorimiseks.”

Vigastada saanud Jerome Boatengi asemel mängu sekkunud Nicklas Süle nõustus Mülleriga: “Kui me võitnuks 5:2, siis keegi ei kurdaks skoori üle. See skoor olnuks reaalne, sest ma pole nii nõrka Real Madridi näinudki.”

Peatreener oli mängupildist jahmunud. “Meil oli nii palju võimalusi ja see oli imelik. Ma pole eales näinud poolfinaalikohtumises nii palju šansse, eriti veel Real Madridi vastu. Lihtsalt polnud piisavalt otsustavad ning kinkisime Realile kaks väravat. Tahame järgmisel nädalal teha ükskõik mida, et sobiv tulemus välja pigistada. See on meie kohustus,” oli sakslane enesekindel.

scroll to top