fbpx
Close

Barcelonasse lahkunud Pjanic: Sarri ei usaldanud Juventuses oma mängijaid

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: Imago/Scanpix

Torino Juventusest lahkunud ning Barcelonaga liitunud Bosnia ja Hertsegoviina koondise poolkaitsja Miralem Pjanic avas tagamaid Juventuse vägagi keerulisest kulgenud mullusest hooajast, öeldes, et sealt ametist nüüdseks lahkunud peatreener Maurizio Sarril oli suuri probleeme oma mängijatega läbisaamisel.

“Endiselt on mul halb mõelda, et Sarri ei usaldanud mängijaid ja see valmistas mulle muret. On kahju, kui hindad inimesi valesti. Iga mängija sellest riietusruumist andis ja annab alati oma parima klubi ning meeskonna heaks. Sa ei pruugi läbi saada ühe või kahe mängijaga, aga see ei mõjuta kunagi nende pühendumust, sest iga mängija tahab võita. Nad on imelised professionaalid, kes tahavad oma eesmärkide poole püüelda. Kui treener seab selle kahtluse alla, siis säde, millest klubi president räägib, puudub. Keegi ei kahtle Sarri kvaliteedis treenerina, aga selline oli probleem. Lõpuks võtsime endaga järjekordse Scudetto (Itaalia meistritiitel – toim.) koju, mida ei saa kunagi alahinnata,” rääkis 30-aastane Pjanic intervjuus Tuttosport’ile.

Kuidas kirjeldab Pjanic kogemust mängida samas meeskonnas Cristiano Ronaldoga ja nüüd, Barcelonas, Lionel Messiga? “Imeline. Kõige siiramas tähenduses, mõningate aastate pärast, kui nad on karjääri lõpetanud, mõistame, milliste eesmärkideni on nad jõudnud ja millisel tasemel on nende mäng olnud ning millised kättesaamatud võitjad nad on.”

Pjanici koondisekaaslane ja 2016. aastast AS Romat esindav Edin Džeko oli suvel lähedal Juventusega liitumaks, kuid lõpuks tehing ikkagi ei õnnestunud. “Oleks olnud nauding näha peale minu Juventuses bosnialast. Tean, et nad olid sellele üleminekule väga lähedal, suhtlesin Džekoga. Selgitasin talle, milline on Juventus ning mille poole klubi liigub. Ma ei tea täpselt, mis juhtus. See pole mu mure.”

scroll to top