Pealeht / Meistrite liiga / Barcelona vastu puuri puhtana hoidnud Alisson: andsime neile kõva õppetunni
Foto: AFP/Scanpix

Barcelona vastu puuri puhtana hoidnud Alisson: andsime neile kõva õppetunni

Hetkel maailma parimate puurivahtide sekka peetav AS Roma kiiper Alisson tõdes, et pärast mängu vaatas ta kordusest seda kohtumist uuesti ning emotsioonide tõttu jäi mees magama alles kell viis hommikul.

3:0 võit viis teatavasti Roma edasi Meistrite liiga poolfinaali, kus kohtutakse Liverpooliga. “Andsime Barcelonale jalgpallilise õppetunni. See oli perfektne mäng ja ajalooline õhtu klubi jaoks. Olen meelitatud, et sain sel õhtul Roma särki kandes sellest hetkest osa võtta. Terve linn tähistab,” ütles brasiillane Sport TV-le.

“See oli raske vastasseis. Terve nädala me analüüsisime avakohtumist ja mõistsime, et ainus erinevus meie ja nende vahel on Lionel Messi. Teadsime, et peame mängima ideaalselt. Lasime neil avakohtumises veidi rohkem mängida, aga see oli ka loomupärasem, sest nad pallisid kodus. Aga me kindasti ei väärinud 1:4 kaotust,” võttis puurivaht asja kokku.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Nagu oli arvata: Liverpool otsib Kariusele asendajat, ent sobiv kandidaat maksab 70 miljonit

Meistrite liiga finaalis kaks lubamatut prohmakat teinud Liverpooli puurivaht Loris Karius tõestas, et otsustavatel hetkedel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga