fbpx
Close

Barcelona megapakkumine Mönchengladbachi oma esiründajat müüma ei pannud

Avatar

December 21, 2019, Barcelona, BARCELONA, Spain: 10 Lionel Messi from Argentina of FC Barcelona celebrating a goal during La Liga match between FC Barcelona and Deportivo Alaves at Camp Nou on December 21, 2019 in Barcelona, Spain. (Credit Image: © AFP7 via ZUMA Wire)

Talvise üleminekuakna sees aktiivselt ründajat otsinud ja lõpuks tänu eriloale paar nädalat hiljem Leganesist taanlase Martin Braithwaite’i palganud Barcelona oli valmis tooma Saksamaa kõrgliigaklubist Mönchengladbachi Borussiast ära prantslase Alassane Plea’, kuid hoolimata suurest pakkumisest läbirääkimisteks ei läinud.

Väljaanne Sport Bild vahendab, et Barcelona pakkus jaanuaris 27-aastase Plea’ eest 50 miljonit eurot, aga seda summat vastu ei võetud. Kuigi Plea’ näol on tegemist täiesti keskpärase ründemehega, siis Barcelona peatreeneri Quique Setien’i otsus igal juhul ründaja palgata oli mõistetav. Luis Suarez pidi pikema vigastuspausi ette võtma ja klubist lahkusid Carles Perez ning Abel Ruiz. Kuna vigastada sai veel ka Ousmane Dembele, siis viimases hädas hangiti liigarivaali ridadest 28-aastane Braithwaite.

Tänavusel hooajal on Plea löönud Mönchengladbachi eest 28 mänguga kaheksa väravat. 58 tabamust on ta löönud koos eelmises koduklubis Nice’is oldud ajaga, kus ta pallis aastatel 2014-2018.

scroll to top