fbpx
Close

Barcelona legendaarne mängumees Iniesta: valus on näha Messit esindamas PSG-d

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Lionel Messi on Barcelonaga lõpparve teinud ja liitunud värskelt Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germainiga kahe aasta pikkuse lepingu alusel, mida on võimalik veel aasta võrra pikendada. Pettumust on olnud viimastel päevadel omajagu, et Messil tuli üldse Barcelonast lahkuda ja selgelt rahulolematu oli ka argentiinlase endine meeskonnakaaslane Andres Iniesta.

“Ma ei tea, kuidas siseringis need asjad lahti rullusid, aga klubil tuleb sellest üleminekust taastuda. Teda mõne teise meeskonna särgis näha teeb haiget. Leo ilmestab Barcelonat. Ta oli kõik, ületades isegi meeskonda ennast. Ma pole kunagi temasugust mängijat näinud ning arvan, et ei näe ka enam. Barcelona saab jätkuvalt olema üks parimaid meeskondi tippkonkurentsis,” ütles Iniesta AFP vahendusel.

Nüüd Jaapanis Kobe Visseli võistkonnas palliv Iniesta kuulus Barcelona ridadesse üle 20 aasta. Üheksal korral võitis ta Hispaania liigatiitli ja neljal korral Meistrite liiga. Seejuures oli tiitlivõidu puhul üks osalistest just Messi.

scroll to top