fbpx
Close

Bale’i agent avaldas, miks paljud klubid ei saa Madridi Reali mängumeest palgata

Avatar

Gareth Bale. Foto: Reuters/Scanpix

Gareth Bale’i agent Jonathan Barnett rääkis raadiokanali talkSPORT vahendusel, et tema waleslasest klient pole ainult palga suuruse osas enamike klubide haardeulatusest väljas, mistõttu polegi mees Madridi Realist veel lahkunud, kuigi erinevaid spekulatsioone on olnud palju.

“Olgem realistlikud, enamik klubisid ei suudaks teda endale lubada. Küsimus pole ainult rahas, vaid ka elustiilis. Tema lapsed on Hispaanias üles kasvanud. Ta on väga õnnelikus olukorras. Kui tema leping kahe ja poole aasta pärast lõpeb, siis istume tema perekonnaga maha ja otsustame, mida tahame teha. Gareth usub, et Madridi Realis on tal veel tulevikku. Tal on leping, tema naine ja lapsed on väga õnnelikud ja kohanenud ning tal on tore elustiil. Meile on öeldud, et ta on endiselt Madridi Realis väga tähtis osa. Ainsad inimesed, kes ka tõepoolest teavad, mis toimub, on härra Zidane, Gareth ja ilmselt klubi president. Nemad teavad, mis toimub ja nad on kõik olukorraga rahul,” rääkis Barnett.

Realiga neljal korral Meistrite liiga võitnud Bale lahkus 2013. aastal Tottenham Hotspurist 100 miljoni euro eest. Praeguse peatreeneri Zinedine Zidane’iga pole 30-aastasel ääreründajal just parim läbisaamine. Oma rahulolematust on Bale demonstreerinud näiteks koondise mängu järgselt Walesi lipuga poseerides, kus oli kirjas: “Wales. Golf. Madrid. Selles järjekorras.” Hispaania meedias kutsutaksegi Bale’i “golfariks”, mis olevat alguse saanud tema meeskonnakaaslastest. Nimelt häirib neid Bale’i puhul fakt, et ta piisavalt hispaania keelt ei oska, aga on samas agar golfi harrastaja.

Bale’i seostati tänavu talvise üleminekuakna sees Tottenhami naasmisega ja varasemalt on räägitud ka Manchester Unitedi huvist. Suvel oli ta peaaegu Hiina Superliiga klubi Jiangsu Suninguga liitumas, kuid ootamatult üleminek nurjus.

scroll to top