fbpx
Close

Arsenalis ja Itaalia tippklubides pallinud mängumees: Özil ei peaks Arsenali esindama

Avatar

Mesut Özil. Foto: Reuters/Scanpix

Aastatel 1973-1980 Londoni Arsenali särki kandud ja karjääri jooksul ka Torino Juventust ning Milano Interit esindanud iirlane Liam Brady avaldas kahetsust, et praeguse aja Arsenal on Mesut Özili oma ridades hoidmas.

Klubi endise peatreeneri Unai Emery plaanidesse Özil tänavuse hooaja alguses ei kuulunud, kuid pärast hispaanlase vallandamist andis peatreeneri kohusetäitja Freddie Ljungberg sakslasest keskväljamehele võimaluse 2:2 viigimängus Norwich City ja 1:2 kaotusmängus Brighton & Hove Albioni vastu algkoosseisus platsile joosta. 63-aastase Brady arvates polnud need otsused aga õigustatud.

“Kas te olete Özili näinud? Kas me oleme Özili näinud? Ta saab 350 000£ suurust nädalapalka ja ta ei pinguta eriti. Ma kaasaksin meeskonda mõne noore, kes jookseks ja näitaks entusiasmi. Arvan, et Freddie ei suuda otsuseid vastu võtta, sest ta on ikkagi ajutine peatreener. Sa pead otsuseid tegema ja Özil ei peaks meeskonnas olema. [Endine peatreener Unai] Emery eemaldas ta võistkonnast kaheks kuuks ja siis kaasas ta uuesti, aga see otsus algatas tema languse,” rääkis Brady Premier Sportsile.

“Neil on palju noori, kes on Euroopa liigas ja Inglismaa liigakarikas hästi esinenud. Aga ma arvan, et Freddiele on vastumeelne astuda suurtele nimedele vastu. Kui tahad siiski end heast valgusest näidata, siis tuleb see samm astuda. Özil ei peaks Arsenali eest mängima.”

scroll to top