fbpx
Close

Arsenali ründajat tabas reaalsushetk: peaksime mõneks hooajaks tiitlimõtted unustama

Avatar

Alexandre Lacazette. Foto: Reuters/Scanpix

Arsenali viimane liigatiitel pärineb 2004. aastast ning kuigi järgmise 15 aasta jooksul on jõutud nii Meistrite- kui Euroopa liiga finaali ja võidetud mitu FA karikat, on Premier League’i valitsemisest jäädud väga kaugele. Prantslasest ründaja Alexandre Lacazette andis mõista, et oleks aeg teha tiitlijuttudele mõneks hooajaks lõpp ja fookus peaks olema hoopis esinelikusse jõudmisel.

Läinud hooajal tiitliteta jäänud ning liigas taas esinelikust välja jäänud Arsenal peab tegema suuri muudatusi, et edasi liikuda. Peatreener Unai Emery on enda sõnul tuvastanud probleemid ja teab, kuidas neid lahendada, ent suvine üleminekuaken on jäänud veel väga vaikseks, tehes vaid ühe tulevikku vaatava täienduse ründeliini.

Lacazette seadis järgmise hooaja eesmärgid paika ning tiitlitest võib esialgu vaid und näha. “Arsenali-suurune klubi peab mängima igal hooajal Meistrite liigas. Võime järgmistel hooaegadel hakata tiitlite peale mõtlema, aga esmalt peame jõudma tagasi esinelikusse,” ütles ta väljaandele FourFourTwo.

Tema ründepartner Pierre-Emerick Aubameyang nõustus prantslasega ja kinnitas, et kõik on ülimalt motiveeritud. “See on meie igahooajane eesmärk. Trenni tehes on just kõigil see hümn peas kajamas. Me tahame seda oma staadionil kuulda, on aeg. Meil on piisavalt kvaliteeti, et sinna kuuluda,” lisas gabonlane.

scroll to top