fbpx
Close

Arsenali on tabanud vasakkaitsja kriis

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Arsenal on jäänud viimaste päevadega nadisse seisu: bosnialane Sead Kolašinac vigastas eile põlve ning on oletatavasti kaheksa kuni kümme nädalat eemal, jättes vahele kaheksa esimest Premier League’i kohtumist; nüüd andis peatreener Unai Emery teada, et teinegi vasakkaitsja Nacho Monreal on põlveprobleemi küüsis.

Järgmisel nädalavahetusel algav liigahooaeg toob kohe avavoorus platsile suured tiimid, kui Arsenal läheb vastamisi Manchester Cityga. Kuid läinud hooaegadel põhirolli kandnud Monreal on ilmselt eemale jäämas, mis teeb suvel palju muudatusi teinud Londoni klubi elu väga raskeks.

“Ta saabus suurte vigastusteta, ent tal on väike probleem põlvega. Ta teeb küll igapäevaselt trenni, ent mitte koos tiimiga, vaid individuaalselt koos füsioterapeudiga. Ma usun, et ta ei ole mänguks Cityga valmis,” ütles hispaanlane ESPN-ile. Emeryl on ainsaks valikuks kasutada poolkaitsjat Ashley Maitland-Nilesi vasakkaitses, kuid peatreener usaldavat meest sellisesse rolli ja on tema suutlikkuses veendunud.

scroll to top