fbpx
Close

Arsenali legend: vutimaailm vajab Wengeri-suguseid isiksusi

Avatar

Patrick Vieira koos Arsene Wengeriga. Foto: AFP/Scanpix

Arsenaliga kaks korda Premier League’i võitnud Robert Pires rõõmustas Arsene Wengeri väljaütlemise üle, kus 68-aastane prantslane lubas treeneritöö juurde naasta juba uuel aastal. Nimelt on Wengeris omadusi, mis Piresi meelest rikastaks jalgpallimaailma.

Arsenali 22 aastat tüürinud Wengeri jaoks sai pikk teekond läbi maikuus ning seejärel on teda paari pandud õige mitme tippklubiga. Viimati seostati teda PSG spordidirektori rolliga ja prantslane ütles välja, et varsti näeb teda uuel tööpostil.

“Loodan, et ta leiab endale uue projekti, uue väljakutse. Ma ei tea, kuhu, aga näiteks Inglismaal või Prantsusmaal. Jalgpall vajab Wengeri-laadseid inimesi: ta on suurepärane treener, teab jalgpallist kõike, armastab oma tööd ja on kirglik,” selgitas Pires.

Just endine PSG loots Unai Emery osutus Wengeri mantlipärijaks. “Hooaja algus oli keerukas, sest kohtuti nii Manchester City kui Chelseaga, ent nüüd ollakse heas hoos – üheksast mängust üheksa võitu. Vaatasin nende kohtumist Fulhami vastu ning nad tegid tõsiselt hea esituse,” kiitis poolkaitsja klubi valikut.

“Emeryl on kaks eesmärki, esiteks jõuda esinelikusse, mis on mu meelest täiesti teostatav ning teine võiks olla näiteks Euroopa liiga võit. Ta on selle võistlussarja ekspert, võites Sevillaga lausa kolm korda.”

scroll to top